Ubrousek 2 ks Birds

Kód: 8404
490 Kč / balení
Skladem (5 balení)
Možnosti doručení

Skvělé pro každou příležitost - ať už se jedná o běžný den, víkend nebo slavnostní událost. Ubrousky jsou vyrobené ze 100% lnu, jsou předeprané a předsrážené.

Balení obsahuje 2 kusy.

Rozměry: 40 cm x 40 cm, barva bílá, s potiskem rostlin a ptáčků

Materiál: 100% len (215g/m2)

Vyrobeno v Litvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

www.linentales.com

Rodinný podnik usilující o navrácení lněných látek do moderních domovů. Hlavní myšlenkou je vytvářet výrobky, které jsou  estetické, praktické,  krásné a ekologické.  Lněné látky vysoké kvality jsou vyráběny přímo v Litvě - firma se snaží pokračovat v tradici lněné výroby, která v Litvě sahá několik set let zpátky.

Správné péče o lněné látky je jednou z hlavních podmínek pro zachování dlouhověkosti lněných materiálů. Nově zakoupený výrobek zpočátku perte v chladnější vodě, tím se len stane stabilnější a lesklejší. Doporučovaná teplota při dalším praní je 40 °C, pro odstranění odolnějších skvrn 60°C. Prací prášek se doporučuje jemný, bez obsahu bělidel. Pro len je ideální sušení na vzduchu a slunci nebo v polostínu. Lněné výrobky od Linen Tales jsou odolné proti srážlivosti, nicméně při použití vyšší teploty může dojít ke sražení látky o méně než 3%.

Birds Print Placemat by Linen Tales

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: