Zápich k rostlinám kovový různé velikosti

Kód: 196/S 11
Nejprodávanější
od 62 Kč / ks

Zvolte variantu

Zápichy se hodí na ozdobu záhonů a květináčů, označení jarních i podzimních výsevů, ale své využití najdou i v domácnosti nebo provozovnách (například k označení zboží, ceny atd.). Jsou popisovatelné měkkou křídou, případně smývatelným fixem. Mohou být použity v interiéru i exteriéru.

Cedulky jsou vyrobené ručně z kvalitní oceli, ošetřené barvou proti korozi a následně přestříkány černou tabulovou barvou. 

Standardně vyrábíme celé černé (pokud si přejete nechat tyčku bez barvy, napište to prosím do poznámky).  Vzhledem k ruční práci se můžou jednotlivé rozměry mírně lišit (rozdíl +-5 mm).  

Materiál:
kvalitní ocel
základová a tabulová černá barva

Vyrobeno ručně v ČR.

Detailní informace

jednoduchý černý: š 11 x v 8 x d 34 cm
k dodání do 3 týdnů (10 ks) | 196/CERNA3
109 Kč / ks
jednoduchý černý: š 15 cm x 10,5 cm x d 40-44 cm
k dodání do 3 týdnů (20 ks) | 196/S.
149 Kč / ks
širší noha /tyčka - 1 cm: š 8 x v 4,5 x d 23 cm
dodání do 10 dnů (3 ks) | 196/S 11
62 Kč / ks

Detailní popis produktu

Údržba:
Zápichy vyrábíme již několik let a testujeme je během celého roku (na přímém slunci, dešti, ale i za mrazu). A zde jsou naše postřehy a rady, aby Vám  co nejdéle a nejlépe sloužily.

U našich zápichů garantujeme dlouhou životnost materiálu při správném zacházení.  Během používání, tj. vlivem častého přepisování nápisů a odírání o jemné částečky půdy, může dojít k jemnému opotřebení krycí barvy, což nemá vliv na kvalitu výrobku. Výrobek tak získá lehkou patinu. 

Nejšetrnější k popisování je měkká křída bez ostrých hran nebo vodou smývatelný fix. Nevýhodou je, že silnější déšť může křídu omýt. Jako alternativu lze použít lihový fix - popis je pak velmi trvanlivý. Takto popsanou cedulku omývejte pouze lihem, nesmí se použít aceton ani jiné rozpouštědlo, protože by došlo k rozleptání černé barvy. 

V případě že cedulky používáte venku, doporučujeme je před zimou z půdy ze země vyjmout, očistit mýdlovou vodou a otřít do sucha. Nedoporučujeme je vyjímat  ze zmrzlé půdy - mohlo by dojít k ohnutí nožky.  Ve skleníku  můžete mít cedulky celoročně. Během používání a odírání o jemné částečky půdy může dojít k jemnému opotřebení krycí barvy, což nemá vliv na kvalitu výrobku. Výrobek tak získá lehkou patinu. U nerezové neošetřené tyčky může docházet zejména při delším stání ve vlhkém prostředí ke skvrnám a usazeninám. Ty odstraníte tak, že jemným kartáčkem očistíte povrch a přetřete ho například rostlinným olejem.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AS Avatar autora | 26.10.2022
Veľká spokojnosť, odporúčam.
5
M Avatar autora | 1.2.2021
Velmi kvalitní zpracování výrobku, mohu opravdu doporučit. Navíc výborná komunikace, zboží pečlivě zabaleno a rychle dodáno. Naprostá spokojenost, ještě jednou děkuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: