Zástěra Black

Kód: 8365
627 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Pohodlná zástěra ze 100% lnu se stane skvělým pomocníkem při práci v domácnosti i na zahradě. Dvě velké kapsy na přední straně jsou skvělé pro úschovu věcí, které potřebujete mít při ruce. 

Materiál: 100% len (215g/m2), předepráno

Rozměry: šířka 55 cm, délka 78 cm

Vyrobeno v Litvě.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

www.linentales.com

Rodinný podnik usilující o navrácení lněných látek do moderních domovů. Hlavní myšlenkou je vytvářet výrobky, které jsou  estetické, praktické,  krásné a ekologické.  Lněné látky vysoké kvality jsou vyráběny přímo v Litvě - firma se snaží pokračovat v tradici lněné výroby, která v Litvě sahá několik set let zpátky.

Správné péče o lněné látky je jednou z hlavních podmínek pro zachování dlouhověkosti lněných materiálů. Nově zakoupený výrobek zpočátku perte v chladnější vodě, tím se len stane stabilnější a lesklejší. Doporučovaná teplota při dalším praní je 40 °C, pro odstranění odolnějších skvrn 60°C. Prací prášek se doporučuje jemný, bez obsahu bělidel. Pro len je ideální sušení na vzduchu a slunci nebo v polostínu. Lněné výrobky od Linen Tales jsou odolné proti srážlivosti, nicméně při použití vyšší teploty může dojít ke sražení látky o méně než 3%.

ambiente-2020-0215

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: