Balení zboží a informace k dopravě

 

Zásilku doporučujeme zkontrolovat, případně rozbalit,  ihned při převzetí, aby mohla být řešena případná reklamace s přepravní společností, která za zboží během přepravy odpovídá.

Zálohové a daňové doklady posíláme e-mailem, což plně nahrazuje tištěnou podobu faktury. Elektronická fakturace je plně akceptována všemi finančními úřady v České republice. Šetří náklady na straně dodavatele i odběratele a hlavně pak naše životní prostředí. Z tohoto důvodu již klasickou fakturu v balíčku nenajdete. Pokud si přesto fakturu přejete zaslat poštou, neváhejte nás kontaktovat na zahrada.interier@seznam.cz

Ceny za dopravu pro Českou republiku a Slovensko (ceny se mohou lišit v závislosti na  rozměrech zásilky - případné rozdíly vždy sdělujeme předem). Orientační ceny jsou:

PPL (dodání pouze po ČR)
balík do 5 kg 170,-Kč, platba pouze předem GoPay nebo převodem na účet

Zásilkovna - Z-point (na vybranou pobočku) nebo na adresu
dodání Česká republika - od 75,- Kč za menší zásilky/ 120,- Kč zásilky větších rozměrů (cena za dobírku + 40,- Kč)
dodání Slovensko - 100,- Kč menší zásilky/132,- Kč zásilky větších rozměrů (cena za dobírku + 60,- Kč)

Dopravu nabízíme zdarma při odběru zboží v celkové hodnotě nad 5000,-Kč (místo doručení ČR a SR). Platí se pouze dobírka  40,- Kč (Zásilkovna), platba převodem nebo přes GoPay zdarma.  Doprava zdarma neplatí u zajištění dodání balíku přes společnost PPL. 

Způsoby platby za zboží:

převodem na účet - zdarma (č. účtu 210 167 2585/2010) 

platba přes platební bránu (GoPay)  - zdarma
Při výběru této platební metody budete po dokončení objednávky přesměrováni na zabezpečenou stránku s platbami.

Od 1.1.2019 zasíláme i do ostatních zemí EU (Polsko, Maďarsko, Rakousko, Německo a Bulharsko). Zboží odesíláme přes společnost Zásilkovna/DPD/Pošta na výdejní místa nebo na adresu. Platba je možná  v EUR/Kč přes platební bránu GoPay nebo převodem.

Číslo účtu pro EUR platby: IBAN CZ7920 10000 0002 5015 63580 BIC: FIOBCZPPXXX

Aktuální ceny za dopravu do zahraničí  naleznete v rekapitulaci objednávky, cena je závislá na výši objednávky a aktuálním kurzu. Orientační ceny: Bulharsko od 210,-Kč/8 EUR, Maďarsko, Polsko od 140,-Kč/6 EUR. 

Podmínky pro osobní odběr  

Náš e-shop nemá kamennou prodejnu, ale nabízíme možnost si zboží vyzvednout osobně. Čas a cestu k nám vždy upřesňujeme individuálně předem po telefonu. Pokud se předem domluvíme, je možné vyzvedávat i během víkendu nebo o svátcích. Důležité: od 1.3.2017  je z důvodu zavedení EET osobní odběr  možný pouze při platbě předem na náš účet. Děkujeme za pochopení. 

 

1fd65141-5372-43e7-8d79-83aeff3ead4a (1)indpakningaw15_kvadrat

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.