Balení zboží a informace k dopravě

Balení  - veškeré zboží balíme důkladně, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Z 90% používáme recyklované materiály, abychom ještě více nezatěžovali naše životní prostředí. 

Faktury - zálohové a daňové doklady obdržíte vždy e-mailem, což plně nahrazuje tištěnou podobu faktur. Elektronická fakturace je plně akceptována všemi finančními úřady v České republice. Šetří náklady na straně dodavatele i odběratele a hlavně pak naši přírodu. Z tohoto důvodu již klasickou fakturu v balíčku nenajdete. Pokud si přesto fakturu přejete zaslat poštou, neváhejte nás kontaktovat na zahrada.interier@seznam.cz

Důležité informace k nevyzvednutým zásilkám:
Z naší strany  děláme vždy maximum pro to, aby objednávky byly odbaveny a odeslány včas. Pokud si z nějakého důvodu nemůžete zásilku vyzvednout nebo již o zboží nemáte zájem, je důležité nám tuto informaci zaslat ještě před vyřízením  a odesláním objednávky.
V případě úmyslného nepřevzetí balíčku (bez předchozí informace o stornování objednávky nebo odstoupení od smlouvy) dochází k  porušení  obchodních podmínek a kupní smlouvy dle  dle § 2118 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku. V takovémto případě má náš obchod právo na úhradu veškerých nákladů spojených s manipulací, balením zboží a dopravou. 
Děkujeme za pochopení.

Ceny za dopravu pro Českou republiku a Slovensko (ceny se mohou lišit v závislosti na  rozměrech a váze zásilky - případné rozdíly vždy sdělujeme předem). Orientační ceny jsou:

PPL (dodání na adresu pouze po ČR)
balík do 5 kg  od 230,-Kč

PPL Parcelshop/Parcelbox - pouze v ČR (doručení na výdejní místo PPL)
cena od 120,-Kč

Cena za dobírku u PPL je 66,-Kč.

Zásilkovna - na vybranou pobočku, ZBox nebo na adresu
dodání Česká republika - od  120,- Kč, cena za dobírku + 50,- Kč)
dodání Slovensko - od 5 EUR do 10 EUR /cena dle velikosti zásilky, cena za dobírku od 2 EUR

Způsoby platby za zboží:

převodem na účet - zdarma (č. účtu 210 167 2585/2010) 

na dobírku - platíte až při převzetí zboží (hotově, platební kartou nebo přes mobilní aplikaci)

platba přes platební bránu (GoPay+)  - zdarma
Při výběru této platební metody budete po dokončení objednávky přesměrováni na zabezpečenou stránku s platbami.

Od 1.1.2019 zasíláme i do ostatních zemí EU (Polsko, Maďarsko, Rakousko, Německo a Bulharsko). Zboží odesíláme přes společnost Zásilkovna/DPD/Pošta na výdejní místa nebo na adresu. Platba je možná  v EUR/Kč přes platební bránu GoPay+ nebo převodem na bankovní účet.

Číslo účtu pro EUR platby: IBAN CZ7920 10000 0002 5015 63580 BIC: FIOBCZPPXXX

Aktuální ceny za dopravu do zahraničí  naleznete vždy v  rekapitulaci objednávky, cena je závislá na výši objednávky a aktuálním kurzu. 

Podmínky pro osobní odběr  

Náš e-shop nemá kamennou prodejnu, ale nabízíme možnost si zboží vyzvednout osobně po předchozí domluvě v sídle provozovny v Kostelci u Křížků ve dnech PO-PÁ. 

Osobní odběr  je možný až po zaplacení zboží na základě vystavené faktury, nelze platit hotově na místě. Děkujeme za pochopení. 

 

1fd65141-5372-43e7-8d79-83aeff3ead4a (1)indpakningaw15_kvadrat