Balení zboží a informace k dopravě

Balení  - veškeré zboží balíme důkladně, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Z 90% používáme recyklované materiály, abychom ještě více nezatěžovali naše životní prostředí. 

Faktury - zálohové a daňové doklady obdržíte vždy e-mailem, což plně nahrazuje tištěnou podobu faktur. Elektronická fakturace je plně akceptována všemi finančními úřady v České republice. Šetří náklady na straně dodavatele i odběratele a hlavně pak naši přírodu. Z tohoto důvodu již klasickou fakturu v balíčku nenajdete. Pokud si přesto fakturu přejete zaslat poštou, neváhejte nás kontaktovat na zahrada.interier@seznam.cz

Vrácení nebo reklamace zboží - pokud si přejete zboží vrátit nebo reklamovat, dejte nám to prosím vědět předem e-mailem na zahrada.interier@seznam.cz. Zašleme Vám podrobné instrukce jak postupovat a vygenerujeme Vám kód pro zpětnou zásilku. Zpětnou dopravu budete mít zdarma.

Ceny za dopravu pro Českou republiku a Slovensko (ceny se mohou lišit v závislosti na  rozměrech a váze zásilky - případné rozdíly vždy sdělujeme předem). Orientační ceny jsou:

PPL (dodání na adresu pouze po ČR)
balík do 5 kg 170,-Kč, platba pouze předem GoPay nebo převodem na účet

PPL Parcelshop/Parcelbox - pouze v ČR (doručení na výdejní místo PPL)
cena 120,-Kč, lze platit dobírkou (příplatek 50,-Kč) nebo předem (zdarma)

Zásilkovna - Z-point (na vybranou pobočku) nebo na adresu
dodání Česká republika - od 75,- Kč za menší zásilky/ 120,- Kč zásilky větších rozměrů (cena za dobírku + 50,- Kč)
dodání Slovensko - 5 EUR -10 EUR cena dle velikosti zásilky, cena za dobírku + 2 EUR)

Způsoby platby za zboží:

převodem na účet - zdarma (č. účtu 210 167 2585/2010) 

na dobírku - platíte až při převzetí zboží 

platba přes platební bránu (GoPay)  - zdarma
Při výběru této platební metody budete po dokončení objednávky přesměrováni na zabezpečenou stránku s platbami.

Od 1.1.2019 zasíláme i do ostatních zemí EU (Polsko, Maďarsko, Rakousko, Německo a Bulharsko). Zboží odesíláme přes společnost Zásilkovna/DPD/Pošta na výdejní místa nebo na adresu. Platba je možná  v EUR/Kč přes platební bránu GoPay nebo převodem.

Číslo účtu pro EUR platby: IBAN CZ7920 10000 0002 5015 63580 BIC: FIOBCZPPXXX

Aktuální ceny za dopravu do zahraničí  naleznete vždy v  rekapitulaci objednávky, cena je závislá na výši objednávky a aktuálním kurzu. 

Podmínky pro osobní odběr  

Náš e-shop nemá kamennou prodejnu, ale nabízíme možnost si zboží vyzvednout osobně. Čas a cestu k nám vždy upřesňujeme individuálně předem po telefonu. Pokud se předem domluvíme, je možné vyzvedávat i během víkendu nebo o svátcích. Důležité: od 1.3.2017  je z důvodu zavedení EET osobní odběr  možný pouze při platbě předem na náš účet. Děkujeme za pochopení. 

 

1fd65141-5372-43e7-8d79-83aeff3ead4a (1)indpakningaw15_kvadrat