Smaltovaná mísa bílá 4 litry

Kód: 5804
1 109 Kč / ks
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Již naše babičky zadělávaly těsto v podobných smaltovaných mísách. Mísa má dvě široká ucha, díky kterým můžete pokrmy v míse přenášet lehce a bezpečně. Pro všechny mísy od Riess je typický zarolovaný okraj. Mísy nabízíme v různých velikostech, mají univerzální použití v kuchyni, ať už pečete nebo vaříte, zároveň se hodí i na servírování pokrmů (například salátů). Hladký povrch bez pórů se skvěle čistí.

Tato mísa o objemu 4 litry je skvělá na přípravu různých druhů těst nebo ovocných a zeleninových salátů. Nádobí je vhodné na jakýkoli typ ohřevu (včetně indukce), můžete v ní tedy i ohřívat nebo zapékat pokrmy.

Rozměry: průměr  28 cm, výška 12 cm, objem 4 litry, barva bílá

Materiál smalt.

Vyrobeno v Rakousku.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rakouská firma Riess vyrábí kvalitní smaltované nádobí již od roku 1922. V její nabídce naleznete smaltované hrnky, hrnce, pánve, mísy různých tvarů a barev, kolekci nádobí Aromapots a tlakové hrnce Kelomat. 

Díky výrobní technologii, kdy je email nanášen na ocel při teplotě až 840 stupňů, má veškeré nádobí  dlouhou životnost a je velmi odolné proti poškození nožem nebo jiným kuchyňským náčiním. Je vhodné na všechny typy ohřevů (včetně indukce, trouby a kamen), může se mýt v myčce nádobí. Vzhledem ke způsobu výroby ho mohou používat lidé alergičtí na nikl.  

Tip: tmavé rýhy na nádobí způsobené kuchyňských náčiním jednoduše odstraníte speciálním čističem Riess nebo jemným tekutým pískem.

Výhody nádobí:

*je vhodné na jakýkoli typ ohřevu (včetně indukce a trouby)
*můžete umývat v myčce nádobí
*povrch je odolný vůči poškrábání 
*vhodné pro osoby alergické na nikl
*nádobí má jednolitý povrch (bez pórů)
*nepřejímá pachy jiných potravin

classic-buntpastell

Riess (www.riess.at)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: